Je jinde tráva zelenější a jsou Češi opravdu takové kurvy jak se říká?

15. dubna 2017 v 8:00 | Airy Hunter |  Názory a postoje
Už jsem se s tím setkal zase. S tím omezeným názorem, že Češi jsou závistivé opice, které nikomu nic nepřejí a nikomu by nikdy nepomohli dokonce i kdyby před nimi leželo štěňátko se zlomenou nohou a já se ptám, opravdu jsou Češi takové kurvy? Opravdu za to může národnost? Je snad jinde tráva zelenější a všude jinde ve světě se k sobě lidé chovají nadmíru pěkně, zdraví se všichni na ulicích a klidně by si dali jen tak hudlana, kdyby to nebylo tak strašně divné? Berou snad všechny ostatní národy na naší planetě "joy" a jen na nás zbyl status "downerů"?
Pokud vás zajímá jak jsem se k této debatě opět dostal, může za to jedno z nových videí od youtuberra Rotha Welldena, (shodou okolností i mého přítele, proti tomu ani slovo) kde popisuje stávající situaci na youtube, které vyvolalo u spousty lidí negativní reakce. Pokud někdo z vás neví o čem zde píši, od Googlu odešlo přes 200 firem, kvůli několika incidentům, kdy youtuběři údajně šířili rasismus a dokonce nacismus. To mělo za následek razantní úpadek výdělku za jednotlivá videa. Toto video vyvolalo u mnoha hloupých lidí reakce typu: "Jsi línej makat rukama, kreténe." "Hahaha přišel jsi o práci, konečně začneš normálně pracovat." apod.
Spousta fanoušků Rotha Welldena se tak začala trefovat jak jinak než, do svých debilních spoluobčanů a na světě podle jejich slov neexistují horší lid než právě Češi kteří jsou závistiví a hloupí. Může za to, ale opravdu naše národnost? Jsme všichni opravdu jen závistivá pakáž, která nemá nic lepšho na práci než otravovat cizí životy? Jsou opravdu ostatní národy lepší a přejícnější než my?
Omlouvám se, že musím zničit vaše naděje, že jinde je tráva zelenější a všude jinde ve světě se všichni navzájem milují a neznají nic lepšího na práci než ve volném čase darovat krev a navzájem si sekat trávník, ale lidé jsou všude stejní a závistiví a zlí lidé jsou všude ve světě a je jedno zda je to Čech, Američan, Rus, nebo třeba Japonec.
Celá tahle situace nastává hlavně kvůli jednomu malému, ale přesto velmi důležitému faktu. Jste Češi a tak vidíte hlavně Čechy. Sledujete České youtubery a zajímáte se hlavně o problémy které nás sužují v naší rodné vlasti. Stejný problém, ale funguje i v zahraničí. Podívali jste se někdy na zahraniční youtube?
Sám jsem kdysi žil v domění, že jinde ve světě se lidé navzájem milují a nezajímá je nic jiného než vzájemná spolupráce vstříc lepším zítřkům. O to silnější a ostřejší byla kudla která mi byla bodnuta do srdce když jsem zjistil, že stejné problémy jako máme my např. právě na Českém youtube mají i na tom zahraničním. Youtuběři navzájem útočící na sebe navzájem, házející na sebe špínu a lži. A pokud jde o komentující? Úplně ta stejná komedie jako na Českém youtube. Akorát si ji nevšímáte tolik, jako u nás, protože všimnout si Čecha je daleko snažší než si všimnout ostatních.
Sundejte si své růžové brýle. Česko nemůže za vaše posraný životy. (To poslední nebrat tak vážně, jen jsem si chtěl rýpnout do známého Českého "Havel nemůže za vaše posraný životy!") ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama